Personalul didactic

anul școlar 2018-2019

 
Nr. crt.                Nume și prenume                                                                     Funcția                                                  Gradul didactic
   1.  PINTILII MARIUS- CLAUDIU  Profesor limba şi literatura română – director    I, doctorat
   2.  MIRON GABRIEL

 Profesor limba franceză, TIC; coordonator programe şi proiecte educative

        I
     ÎNVĂȚĂTORI  
   3.  ASAFTEI-TITIANU  VIORICA  Profesor învăţământ primar         I
   4.  PÎNTEA GAVRIL  Profesor învăţământ primar         I
   5.  PÎNZARIU CRISTINA- LAURA  Profesor învăţământ primar         I
   6.  SAVA SILVIA  Profesor învăţământ primar         I
   7.  ZUGRAVU LIDIA  Profesor învăţământ primar         I
   8.  GORAN CORNELIA  Profesor învăţământ primar           I
   9.  LĂMĂŞANU LENUŢA  Profesor învăţământ primar    Definitivat
 10.  MARIAN ANTONELA  Profesor învăţământ primar         I
 11.  GABOR ANA  Profesor învăţământ primar         II
 12.  ACATRINEI ELENA  Profesor învăţământ primar         I
    PROFESORI  
 13.  DAN LENUŢA- ERMOLANIA  Profesor limba şi literatura română          I
 14.  ZIMBRU MIHAELA  Profesor limba şi literatura română    Definitivat
 15.  HUŢAN  MONICA  Profesor limba engleză    Definitivat
 16.  POTLOG CARMEN  Profesor limba engleză           I
 17.  ZAHARIA MARGENIA-AURORA  Profesor matematică           I
 18.  IORDĂCHESCU VASILE- VALENTIN  Profesor matematică    Definitivat
 19.  CIURUŞ LILIANA  Profesor fizică           I
 20.  PĂIUŞ DANIELA  Profesor chimie            I
 21.   LOGHIN RALUCA  Profesor biologie           II
 22.  BODNARIU VALERIAN- C-TIN  Profesor geografie / istorie            I
 23.  ONU MARIANA  Profesor cultură civică/ psiholog şcolar           I
 24.  OPRIȘANU CORINA  Profesor religie            I
 25.  APOPEI MIRABELA  Profesor educaţie muzicală            II
 26.  GRIGORAŞ DAN  Profesor educaţie plastică            I
 27.  VÎRVARA GABRIELA  Profesor educaţie tehnologică             I
 28.  BOICU IOAN-ADRIAN  Profesor educaţie fizică, inspector            I
 29.  AILENEI FLORIN  Profesor educaţie fizică    Definitivat
 30.  TOFAN ALEXANDRA-MARIA  Profesor educaţie fizică    Definitivat

 

                                                            Personalul didactic auxiliar

Nr.

crt.   

                Nume și prenume                      Funcția                           
  1. LASCĂR IONEL Contabil-şef
  2. CAMILAR ILEANA Secretar, bibliotecar
  3. PETRARU MIHAELA Administrator patrimoniu

 

Personalul nedidactic

 Nr.

crt.    

            Nume și prenume                            Funcția                        
  1. CAMILAR NICOLAE Agent de pază
  2. GABUR LIVIU Agent de pază
  3. CEPOI COSTEL Fochist
  4. URSULESCU ŞTEFAN Fochist
  5. ADOAMNEI  MARTA Îngrijitor
  6. MUCILEANU ANGELICA Îngrijitor
 7. RUSU DIANA Îngrijitor


     Concursul de istorie pentru clasele V-VII „Clio” - etapa județeană

     Rezultate

     Clasa a V-a

    Clasa a VI-a

    Clasa a VII-a